KOMANDOR

на Тарнавського, 8

м. Тернопіль

вул. Тарнавського, 8

тел.: (0352) 43 47 14

моб.: (067) 487 84 84

       (095) 875 24 24

e-mail: komandor-te@outlook.com

skype:  salon.komandor

www.komandor-te.com.ua

ШВИДКО  ЯКІСНО  НАДІЙНО

ЗАМОВЛЯЙТЕ ПРОСТО ЗАРАЗ!

Акції

Акція 50 % знижки на розсувні двері до шафи-купе!

Новинки

Замок на розсувну систему ( шафа замикається на ключ )

Про нас

Дорогі друзі!

 

Сподіваємось, що якість наших послуг , Ви могли оцінити , коли ми працювали за адресою : місто Тернопіль , вул.. Живова ,3. Дякуємо за довіру і відданість.

   Маємо за честь і надалі реалізовувати Ваші побажання та ідеї.

   Тепер це можна зробити за адресою : вул..Генерала Тарнавського ,8.

Місцезнаходження – не має значення ! Для нас головне – якість,швидкість та надійність в обслуговуванні.

 

    З повагою , колектив салону KOMANDOR на Тарнавського 8.

Фірма KOMANDOR на Тарнавського, 8 працює на ринку області з 1998 року. Пропонує найширший асортимент шаф-купе, виготовлених за індивідуальним проектом, а також ексклюзивні елітні вхідні двері від ТОВ «ТВК Новый мир» та оригінальні дизайнерські кухонні гарнітури.

KOMANDOR на Тарнавського, 8 — сьогодні єдина компанія на ринку, яка використовує найбільший вибір кольорових рішень і матеріалів європейських виробників.

Наші шафи-купе за якістю і матеріалами не поступаються тим, що виготовлені на підприємствах Європи чи інших країн світу. «KOMANDOR» — одна з найвідоміших марок у своїй галузі. Іноді ця популярність призводить до того, що деякі виробники систем для шаф-купе видають за «KOMANDOR» українські, російські і китайські системи. Є багато ознак, що відрізняють справжню шафу-купе «KOMANDOR» від підробки, але найголовніше — звертайтеся у фірмовий салон KOMANDOR на Тарнавського, 8, де вам запропонують лише високоякісну продукцію, технологія виробництва якої запатентована.

Ексклюзивно

Пропонуємо додаткові послуги з оформлення шаф-купе: нанесення малюнків на дзеркала і скло, ручний розпис, а також наш художник зможе нанести на двері шафи-купе ваші особисті малюнки чи фото. У нас надзвичайно широкий спектр художнього оформлення дверей: дзеркала, малюнки матовані і повноколірні, вітражний розпис, матове скло та багато інших.

Чому Ми?

Оперативно та вигідно

Високий професійний рівень наших майстрів дозволяє звести виготовлення меблів до максимально короткого терміну — від 5 до 15 робочих днів. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. Ціна шафи-купе залежить від розміру, використаних матеріалів та складності художнього оформлення.

Якісно і надійно

Ми використовуємо якісні оригінальні розсувні системи «KOMANDOR на Тарнавського, 8», які відомі в усьому світі, та матеріали і комплектуючі найбільш відомих брендів. Гарантія на усі меблі від KOMANDOR на Тарнавського, 8 —

5 років. Фірма здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Індивідуально

Працюємо за індивідуальними замовленнями. Наші фахівці оперативно проведуть усі необхідні заміри і спроектують на комп’ютері дизайн вашої шафи-купе — ця послуга для наших клієнтів безкоштовна. Замовник сам обирає зовнішній вигляд та конструкцію.

Стильно та функціонально

Шафи-купе від KOMANDOR на Тарнавського, 8 будуть у гармонії з інтер’єром вашої квартири чи будинку, створять у ній затишок та комфорт. Пропонуємо шафи-купе будь якої конфігурації (вбудовану, кутову чи корпусну) та максимальним функціональним наповненням.

Відгуки

Я придбав шафу "Командор", правда не дуже давно (десь 8 місяців), фасад повністю дзеркальний, висота 2,75 м. Я одного разу дуже сильно по ній стукнув - вистояла :D Та й загалом шафа виглядає на свої гроші.

Користуюсь шафою цієї марки вже близько 10 років, замовлення зробив ще на Живова, претензій нема, можна затрамбувати все, що треба, зручна в користуванні, гарний зовнішній вигляд, ще не ламалась!  Тепер замовив гардеробну вже на Тарнавського ,8.

Можу вам сказати, що в мене вдома 2 шафи-купе: одну робив на замовлення знайомий майстер, іншу вже згадуваний тут "Командор". По ціні трохи важко порівняти, бо вони різні за розмірами і в різний час роблені. По встановленню і якості - "Командор" однозначно кращий. Майстри не спізнилися, справилися з нашими кривими стінами і все за собою поприбирали.

Замовляли в салоні "Командор" кілька років тому. Дуже задоволені. У ПП боялись замовляти - бо не раз вже чули, що вони на направляючих зекономлять, а потім шафа не відкривається.. та і вигляд...

Дизайнер приїзджав і дивився на форму кімнати, щоб порадити де і як її краще розміщувати.  Я також просила, щоб мені удешевили замовлення - отож, там мені розказували які плити та фурнітура будуть дешевшими.

Сподобалось і збірка, і встановлення - приїхали культурні працівники і за 2 години встановили, поприбиравши максимально за собою

Контакти

м. Тернопіль

вул. Тарнавського, 8

тел.: (0352) 43 47 14

моб.: (067) 487 84 84

       (095) 875 24 24

e-mail: komandor-te@outlook.com

skype:  salon.komandor

www.komandor-te.com.ua

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.